Kategoriler
PVC KAPI PENCERE

KARŞIYAKA PVC KAPI PENCERE PİMAPEN FİYATLARI VE TAMİRİ

Emek Panjur 35.yılında Karşıyaka’da pvc kapı pencere pimapen fiyatları ve tamiri hizmetleri vermektedir.

Ahşap desenli, antrasit, beyaz ve istenen renk skalasında modeller mevcuttur. Sürmeli, açmalı ve çift açmalı sistemlerin uygulamasını yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımızı yapıyoruz. Pvc kapı pencere sistemlerinde kullanılan malzeme kalitesi önemlidir. Egepen, fıratpen ve pimapen markaları ön planda olsada yeni markalarda piyasada yerini almakta. Kol, kilit aksamı, destek sacı, tekerlek modelleri, pvc kalitesi ve menteşe sağlamlığı seçimlerde kriter olarak karşımıza çıkıyor.

Firmamız montaj sağlamlığı ve titizliği temel prensibi olarak görür. Sistemin her aksamının iyi performans vermesini sağlar. 35 yıllık tecrübemiz sayesinde pvc veya alüminyum kapı pencere uygulamalarda %100 müşteri memnuniyetine odaklanır.

Sistemlerde oluşabilecek temel arızalar hakkında bilgi verecek olursak. Menteşe kırılması, sarkma sonucu kapanma sorunları, kilit kızak kol problemi, çift açılım (üstten açmalı) arızaları, sürmeli kapı tekerlek arızası diyebiliriz. Bu arızalar genellikle kullanıcı kaynaklı oluyor. Bazen sistemin kötü montaj edilmesi sebep olabiliyor.

Call Now Button