Kategoriler
PVC KAPI PENCERE

ÇİĞLİ PVC KAPI PENCERE PİMAPEN FİYATLARI VE TAMİRİ

Emek Panjur, 35 yıllık tecrübesiyle Çiğli’de pvc kapı pencere pimapen fiyatları ve tamiri hizmetlerine devam etmektedir.

Ahşap desenli, beyaz, antrasit ve diğer renk çeşitlerinde uygulama yapmaktayız. Açmalı, sürgülü, çift açmalı ve istenen modellerde çalışma yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı süre gelen çalışmalarımızı kaliteli malzeme kullanımı, sağlam montaj ve kullanım kolaylığı prensiplerine tam bağlı bir şekilde yapıyoruz.

ÇİFT AÇILMALI VE AHŞAP DESENLİ PENCERE

Ölçü ekibimizi davet ettiğinizde, uygulama bölgesine en uygun çözümleri sunar. Pvc kapı pencere markaları arasında tercih yaparken pvc kalitesi, aksesuar sağlamlığı ve kilit mekanizmasının iyi çalışması gibi özelliklere bakılmalı. Sistemin montaj ve ayarlarının iyi bir şekilde yapılması önem arz eder. Bu bizim 30 yıldır çalışma kurallarından olup müşterilerimizin tekrardan bizi tercih etmesi sebebidir.

Kapı pencere sistemlerinde oluşan temel arızalar şöyle sıralanabilir; kol kilit mekanizmasının bozulması, menteşe kaynaklı sarkma sonucu kapanma sorunları, sürgülü modellerde tekerlek arızası ve kilit karşılık ayarının bozulması. Bu problemlerin çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button