Kategoriler
PVC KAPI PENCERE

BAYRAKLI PVC KAPI PENCERE PİMAPEN FİYATLARI VE TAMİRİ

 Firmamız 1990 yılından bugüne Bayraklı’da alüminyum pimapen pvc kapı pencere imalat, montaj ve tamir hizmetlerine cazip fiyatları ile devam etmektedir.

Üretim atölyemizi ve ana ofisimizi konumlandırdığımız ilçemizde, sağlam işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı ile özdeşleşmiş bir kuruluşuz. Yaptığımız montajlarımızı görmek için binalara bakmanız yeterli mutlaka logomuzu görürsünüz.

 Uzun yıllar hizmet verdiğimiz ilçede, yirmi yıl önce bizden hizmet almış müşterilerimiz, bugün yeni işlerinde tekrardan bizi tercih ediyor. Bu güven duygusunu her defasında sağlamakta bizi gururlandıran durumların başında geliyor. Bizimle iş yapan müşterilerimize, bizi mutlaka sorun. Tüm semtlerinde binlerce mutlu müşterilerimizden birisi olun. Bizimle çalışmayı asla terk etmeyen müşterilerimizden olmak için bizimle iletişime geçin. Sürmeli, açmalı, çifte açılımlı, balkon kapatma, duvar örme, duvar kırılması, egepen, fıratpen sistemlerinden hangisini tercih ederseniz edin. Bu sistemlerin konforlu kullanımı ve sağlam işçiliği bizim güvencemiz altındadır.

Kapı Pencere tamiri konusunda da deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kilit, kol, çift açılıma döndürme, izolasyon, tek camı ısıcama döndürme, açılma kapanma ayarları, menteşe kırılması, kanat sarkma gibi sorunların çözümü hizmetlerini bakım ekibimiz fevkalâde muntazam çalışması ile vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde ise motor arızası dışında askıların kopması, rayların veya lamellerin darbeye bağlı olarak takılması gibi sıkıntılar oluşabilir. Arıza veren sistemi kesinlikle çalıştırmayın. Düzeltmeye çalışmayın çünkü bu daha fazla zarar vermeniz anlamına gelir. Bizi arayın hızlı ve etkili çözümlerimizi cazip fiyatları ile sunalım.

Beyaz, ahşap desenli, kahverengi, gri renkleri olsa da isteğe bağlı renk uygulaması yapılır. Balkon odaya katma, mermer, sıva ve cam montajı dahil tüm işleri kendi ekibimiz yapar. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmektedir.

Call Now Button