Kategoriler
SİNEKLİK

KARŞIYAKA SİNEKLİK VE SİNEKLİK FİYATLARI

Firmamız 1990’dan bugüne Karşıyaka’da sineklik imalatı, montajı ve tamiri hizmetlerini cazip fiyatları ile vermektedir.

İlk üretim tesisimize ev sahipliği yapan ilçede sayısını unuttuğumuz müşterilerimize iş yaptığımız gerçek bir vakadır. Tercih edilmek bizi mutlu etmektedir. Yaptığımız çalışmalarda kaliteli malzeme kullanımı, sağlam montaj ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hususlarına tam bağlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Sistemlerin ilk üreticilerinden olan kuruluşumuz montaj ve bakım çalışması da yapmaktadır. Genel kullanım renkleri beyaz, gri, kahverengi, ahşap desenli ve krem rengi olsa da isteğe bağlı olarak her renk uygulama yapılır. Sürmeli, açmalı, çıkmalı, sabit, fileli ve akordiyon modelleri mevcuttur. Sineklik imalatı yapılırken profil sağlamlığı, tül kalitesi, köşe birleşim yerleri sağlamlığı önemli olup montajı da kapı veya pencereye iyice vidalama ile olur. Tamir hizmetimiz vardır. Bakım genellikle tül değişimi veya kırılan aksam değişimi şeklinde sıralanabilir. Tül germe denilen işlemde bizi ayıran sağlamlık faktörü contaya silikon uygulaması yapmaktır. Bunu çoğu firmada bulamazsınız ki önemli bir fark yaratır.

Evimizde sinek, böcek veya haşerenin bulunmasını istemeyiz. Kapı veya penceremizi tüllemek bunlardan korunmak için yeterlidir. Bunu yaparken estetik ve sağlam olmasınıda isteriz. Firmamız hem estetik hem sağlam hem kullanımı kolay ürünleri, ölçü almaya davet ettiğiniz zaman siz değerli müşterilerimize sunar.

Son sistem ürünleri cazip fiyatlar, sağlam işçilik, kaliteli malzeme ve memnuniyet odaklı çalışması ile müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle bir kez çalışan işverenler sonraki işlerinde bizimle tekraren çalışmayı tercih ediyorlar. Emek Panjur hizmetleri ve ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan adres ve telefon bilgi bankamıza ulaşabilrsiniz.

Call Now Button