ÇİĞLİ PANJUR VE PANJUR TAMİRİ

Üretim atölyemizi ve ana ofisimizi konumlandırdığımız İzmir’in Çiğli ilçesinde, Emek Panjur denince akla sağlam işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı gelir. Panjur, dükkan kepenk, garaj kapısı montajlarımızı görmek için binalara bakmanız yeterli mutlaka logomuzu görürsünüz.

 Uzun yıllar hizmet verdiğimiz ilçede, yirmi yıl önce bizden hizmet almış müşterilerimiz, bugün yeni işlerinde tekrardan bizi tercih ediyor. Bu güven duygusunu her defasında sağlamakta bizi gururlandıran durumların başında geliyor. Bizimle iş yapan müşterilerimize, bizi mutlaka sorun. Tüm semtlerinde binlerce mutlu müşterilerimizden birisi olun. Bizimle çalışmayı asla terk etmeyen müşterilerimizden olmak için bizimle iletişime geçin. Pvc, ahşap, motorlu, kepenk, otomatik, manuel veya yarı manuel panjur sistemlerinden hangisini tercih ederseniz edin. Bu sistemlerin konforlu kullanımı ve sağlam işçiliği bizim güvencemiz altındadır.

 Panjur ve kepenk tamiri konusunda da deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Otomatik makara ipi değişimi kullanıma bağlı, güneş ışığı ve toz gibi etkenlerden ötürü iki veya üç yılda bir yapılır. Ayrıca kutu içi sorunlar, izolasyon sıkıntıları çoğunlukla görülen arızalardandır. Otomatik kepenk sistemlerinde ise motor arızası dışında askıların kopması, rayların veya lamellerin darbeye bağlı olarak takılması gibi sıkıntılar oluşabilir. Arıza veren sistemi kesinlikle çalıştırmayın. Düzeltmeye çalışmayın çünkü bu daha fazla zarar vermeniz anlamına gelir. Bizi arayın hızlı ve etkili çözümlerimizi cazip fiyatları ile sunalım.

 

EMEK PANJUR

ÇİĞLİ PANJUR İPİ DEĞİŞİMİ
TOP
Call Now Button