Kategoriler
PANJUR İPİ DEĞİŞİMİ TAMİRİ

İZMİR PANJUR VE PANJUR TAMİRİ NASIL YAPILIR VE FİYATLARI

İlimizde ilk panjur firmalarından olan Emek Panjur ip değişimi hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Firmamızın doksanlı yıllarda ilk üretim tesisini kurmak için seçtiği yerdir. Günümüzde panjur, sineklik, pvc kapı pencere, alüminyum kapı pencere, duşa kabin, cam balkon, asma tavan ve küpeşte sistemlerinin çoğu imal edilmektedir. Bu sistemlerin montaj uygulama ve bakım hizmetleri de verilmektedir. Otuz yıllık tecrübemizle verilen hizmetlerden biri de panjur ve kepenk tamiri servisidir.

İklim yapısı ve topografik özellikleri nedeniyle panjur kullanımı yaygındır. Doğal olarak her donatı gibi zamanla bakım ister. Genellikle iplerin güneş, toz, kullanım hatası gibi etkenler ile kopmasına sıklıkla rastlanır. Bakım servisi olarak bizi aradığınızda ip değişimi fiyatına sistemin çalışma ayarlarının yapılmasını da satın alırsınız.

Motorlu panjur (elektrikli panjur) montajı ve bakımı da yapmaktayız. Bu donatıda genel problem askı kopmasıdır. Sistemin, kullanım hatası sonucu hasarını mimuma indirmek için alınan bir önlem gibi düşünebiliriz. Motorlu panjur çalıştığında motor döner ve kepengi hareket ettirir, eğer kepenkte takılma olur ise toplama tamburu askıları kırar.

Ahşap, pvc ve alüminyum lamelli panjurlarınızın tamiri kalitemiz ve sağlam işçiliğimiz ile yapılmaya devam etmektedir. 30 yıldır olduğu gibi. Bütün mahallelere servisimiz mevcuttur. Ayrıca bu semtlerde ip değişimi hizmeti verilmektedir. Tüm mahallelerine de panjur tamiri ekibimiz hizmet verip 24 saat usul ve esasına göre çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir konuya değinmeden geçmemek gerekiyor. Bizden montaj hizmeti almış müşterilerin, genel olarak bakım hizmetini, otomatik makara ipinin doğal olarak ömrünü tamamlaması sebebiyle aldığını görüyoruz. Bu bizi gururlandıran durumların başında geliyor. Çünkü bu kullanıcının bizden aldığı hizmetten dolayı memnun olduğunun göstergesidir.

Bizimle bir kez iş yapan müşterilerin, bir sonraki işlerinde bizi tercih etmesi, yâni verdiğimiz emeklerin yerini bulması bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz.

Call Now Button