BORNOVA PANJUR VE PANJUR TAMİRİ

İlimizde sektörün en köklü kuruluşu olan firmamız 1990’dan bugüne Bornova’da panjur imalatı, montajı ve tamiri hizmetlerini cazip fiyatları ile vermektedir.

 İlçede sayısını unuttuğumuz müşterilerimize iş yaptığımız gerçek bir vakadır. Tercih edilmek bizi mutlu etmektedir. Yaptığımız çalışmalarda kaliteli malzeme kullanımı, sağlam montaj ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hususlarına tam bağlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Son yıllarda kepenk adı ile anılan sistemlerin İzmir’deki ilk üreticilerinden olan kuruluşumuz montaj ve bakım çalışması da yapmaktadır. Genel kullanım renkleri beyaz, gri, kahverengi, ahşap desenli ve krem rengi olsa da isteğe bağlı olarak her renk uygulama yapılır. İpli, makaralı, açmalı (makaslı), kepenk tipi, otomatik, kumandalı, elektrikli ve motorlu modelleri mevcuttur. Temel çalışma prensibi storun (lamel) ip veya motor yardımıyla yukarı toplama tamburuna sarılıp kutusuna toplanması diyebiriz. Storun kutudan aşağı hareketide aynı yöntemle yapılır.

Panjur bize ne kazandırır diye bir fikir cimnastiği yapalım. Pvc, ahşap veya alüminyum kapı pencere sistemlerinin çürümesini engeller, güneşin zararlı olan bazı ışınlarını izole eder, yağmura karşı korunma sağlar, yazın serinlik kışın sıcaklık katkısı verir, rüzgara karşı korunma sağlar ve son olarak tozların evlere taşınımını engeller. Balkonda kiler veya oda olabilirken pencerede de tente, perde veya güneşlik vazifesi alabilir.

Son sistem ürünleri cazip fiyatlar, sağlam işçilik, kaliteli malzeme ve memnuniyet odaklı çalışması ile müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle bir kez çalışan işverenler sonraki işlerinde bizimle tekraren çalışmayı tercih ediyorlar. Emek Panjur hizmetleri ve ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan adres ve telefon bilgi bankamıza ulaşabilrsiniz.

BORNOVA PANJUR İPİ DEĞİŞİMİ

EMEK PANJUR
TOP
Call Now Button